Hamal İstanbul - Evden Eve Firmaları l evden eve nakliyat, nakliyeciler sitesi , izmir evden eve, istanbul evden eve, kayseri evden eve, bursa evden eve, mersin evden eve nakliyat, ankara evden eve nakliye, antalya evden eve, trabzon evden eve, balıkesir evden eve, muğla evden eve, nakliyat, nakliye, taşımacılık, depolama, asansörlü nakliye, 

Hızlı Firma Arama

Hamal İstanbul
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 24-04-2018
Firma Yetkili : Hakkı Hasanoğlu
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı : 11-50 Kişi
  İncelenme Sayısı : 696

İletişim Bilgileri
Adres : Aydınevler Mh, Sancak Sk, No:9 Maltepe
Şehir : İstanbul
Telefon : 05349658888
Faks :
Website : https://www.hamalistanbul.com

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda

 Nakliyat sektöründe hizmet veren taşıma personelleri, alanında uzman kişi ve kişilerden oluşmaktadır. Bu uzmanlık sayesinde, eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınmakta ve araca yüklenmektedir. Pendik hamal sektöründe hizmet veren personellerimiz, tüm ürünlerini ve objelerinizi dikkatli bir şekilde evden çıkartarak, araca yerleştirmektedir. Ayrıca taşıma işlemin başlangıcı olan paketleme, eşyalarınızın dış etkenlerden dolayı zarar görmesini ve yıpranmasını engellemektedir. Bu sayede nakliye sırasında oluşacak olası hatalar sonucu, eşyalarınızın kırılması veya çatlaması söz konusu değildir.  Ayrıca firma bünyesinde hizmet veren tüm personeller, gerekli olan eğitimlerden geçirilmekte ve donanım sahibi olmaları sağlanmaktadır. Günümüz teknoloji ile üretilmiş ekipmanların nasıl kullanılacağı bilgisine de hakim olan hamallarımız, işlemlerin hızlı bir şekilde sonuçlanmasını da sağlamaktadır. Sektörümüzün olmazsa olmazı olan nakliye araçlarımız, fonksiyonel özelliklerden oluşmaktadır. Ayrıca, taşıma görevlileri, aracın özelliklerini kullanarak ürün güvenliğini maksimum seviyeye çıkarmaktadır.

 

Hamal hamal çalışanlarımız, ürünlerin özelliklerine göre gruplamakta ve araca yerleştirmektedir. Araca yerleştirilen ürünler, sabitlenmekte ve yolculuk sırasında eşyalarınızın birbirine zarar vermesi de engellenmektedir. Taşıma personellerimiz, tonaj bakımından ağır olan tüm ürünleri kaldırabilecek bir beden gücüne sahiptir. Bu sayede eşyaların çok rahat bir şekilde ve tek hamlede yer değiştirilmesi sağlanmaktadır. Böylece insan baskısı yüzünden, söz konusu eşyaların yıpranması gibi, istenmeyen sorunlarda ortadan kaldırılmış olur. İstanbul hamal bünyesinde bulunan tüm personeller, ciddi deneyimlere sahip olmakla beraber, görev aldığı tüm projelerin üstesinden de gelmiştir. Gerek taşıma, gerekse indirme kurallarına hakim olan bu personeller, hassas çalışma prensipleri sayesinde, en küçük bir eşyanın bil zarar görmesini engellemektedir. Ayrıca, eşyalar farklı gruplara ayrılmakta ve bu gruplar, yine farklı seferlerde taşınmaktadır. Detaylı bilgi ve fiyat politikamızı öğrenmek için Hamalistanbul.com sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir.  

Etiketler
hamal, istanbul hamal, hamal istanbul, hamal ücretleri, hamal ilanlari, ,

Sitemap - RSS - Valid XHTML 1.0 Transitional İletişim : 0 232 250 0 250 - © evdenevefirmalari.com - 2010